• On sale!
NOWOCZESNY WARSZTAT LOGOPEDYCZNY
  • NOWOCZESNY WARSZTAT LOGOPEDYCZNY

NOWOCZESNY WARSZTAT LOGOPEDYCZNY

€3.62

(€3.62 szt)

Tax included

Nowoczesny warsztat logopedyczny prezentuje najnowszy stan wiedzy na temat kształtowania napięcia ustno twarzowego przy pomocy znakomitej większości akcesoriów logopedycznych na światowym rynku.

Quantity

"Nowoczesny warsztat logopedyczny" II wydanie 

- podręcznik dla studentów logopedii, niezbędnik praktykującego logopedy, jedyny na rynku przegląd narzędzi, jakie powinny się znaleźć w każdym gabinecie terapii mowy. Owoc 10 letniego doświadczenia na rynku logopedycznym i feedbacku od wielu logopedów pracujących wibratorami Z-vibe, narzędziami TALK TOOLS, szpatułkami i gryzakami.

Znajdziecie tu Państwo m. in:

- stan wiedzy o badaniach amerykańskich w zakresie kształtowania napięcia mięśniowego w obrębie twarzowym i sposoby radzenia sobie z nieprawidłowym napięciem;

- wybrane aspekty masażu logopedycznego;

- metody pracy wibratorami logopedycznymi;

- ćwiczenia na żuchwę i język

- obiektywne metody diagnozy;

Książeczka zawiera sporo zdjęć prezentujących techniki usprawniania aparatu artykulacyjnego i akcesoria logopedyczne oraz tabelę- na skróty, jak dobrać narzędzia do niektórych zaburzeń lub celów.

W porównaniu do I wydania znajdziecie mamy dwukrotnie większą zawartość, uwzględnienie najnowszych badań amerykańskich, uaktualnienie bazy pomocy logopedycznych i rozszerzenie wersji ćwiczeń.

Polecamy! 

92 strony,

ISBN, miękka oprawa, wydawnictwo PJtherapeutic

WY0095
89 Items

Specific References